Ενημέρωση σε όλους τους οικισμούς Ρομά του Δήμου Νέστου σχετικά με την διαδικασία υποβολής self test στα παιδιά της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
11 Μαΐου 2021 Dimos Nestou

Την Πέμπτη 06/05/2021 και την Παρασκευή 07/05/2021 υπάλληλοι του Κέντρου Κοινότητας με Παράρτημα Ρομά, πραγματοποίησαν ενημέρωση σε όλους τους οικισμούς του Δήμου Νέστου σχετικά με την διαδικασία υποβολής self test στα παιδιά της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, ενόψει της έναρξης των μαθημάτων δια ζώσης στα σχολεία. Επίσης, διανεμήθηκε έντυπο υλικό για την διευκόλυνση τους.