Προκήρυξη για την «Προμήθεια ασφαλτομίγματος για τις ανάγκες της ΔΕ Χρυσούπολης του Δήμου Νέστου»
1 Ιουλίου 2020 Dimos Nestou

Ο Δήμαρχος Νέστου προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό με υποβολή ηλεκτρονικών προσφορών για την «Προμήθεια ασφαλτομίγματος για τις ανάγκες της ΔΕ Χρυσούπολης του Δήμου Νέστου», με κριτήριο κατακύρωσης τη πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής, προϋπολογισμού 250.077,00€ με ΦΠΑ.
Η διαδικασία θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ.), με καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών την 20η Ιουλίου 2020, ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:00π.μ. .
Η ηλεκτρονική διαδικασία σύναψης σύμβασης στην πλατφόρμα ΕΣΗΔΗΣ έλαβε Συστημικό Αύξοντα Αριθμό: 94256.

Δείτε περισσότερα στα συνημμένα έγγραφα παρακάτω:

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΜΙΓΜΑ ΜΕ ΑΔΑ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΜΕ ΑΔΑΜ