Προκήρυξη διαγωνισμού επιλογής αναδόχου για την υπηρεσία «Παροχή υπηρεσιών συμβούλου για την εκπόνηση του Σχεδίου Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων (Σ.Φ.Η.Ο.) του Δήμου Νέστου»
25 Μαΐου 2021 Dimos Nestou

Ο Δήμαρχος Νέστου προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό με ανοικτή διαδικασία για την επιλογή αναδόχου για την υπηρεσία με τίτλο «Παροχή υπηρεσιών συμβούλου για την εκπόνηση του Σχεδίου Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων (Σ.Φ.Η.Ο.) του Δήμου Νέστου».
Ο προϋπολογισμός δημοπράτησης με Φ.Π.Α (24%) είναι: 39.680,00 € Ως ημερομηνία και ώρα λήξης της προθεσμίας υποβολής των προσφορών ορίζεται η 08/06/2021 και ώρα 10:00 π.μ..

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στα παρακάτω συνημμένα έγγραφα: