17 Μαΐου 2022 Dimos Nestou

Πρόσκληση σε ενημερωτική συνάντηση γονέων για θέματα φαινομένων εξωσχολικής βίας και επιθετικής συμπεριφοράς.

Οι Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου και 2ου Γυμνασίων Χρυσούπολης, οι Διευθύνσεις του 1ου και 2ου Γυμνασίων Χρυσούπολης, το Αστυνομικό τμήμα Χρυσούπολης, ο Δήμος Νέστου και η Σχολική Επιτροπή Β/θμιας Εκπαίδευσης Δήμου Νέστου,

σας προσκαλούν

την Τετάρτη 18 Μαΐου 2022 και ώρα 18.00 στο Δημοτικό Θέατρο Χρυσούπολης, σε μία ενημερωτική συνάντηση σε θέματα που αφορούν «Την έξαρση φαινομένων εξωσχολικής βίας και επιθετικής συμπεριφοράς». Ομιλητές της ενημερωτικής συνάντησης θα είναι: Ο διοικητής του Αστυνομικού τμήματος Χρυσούπολης και η ψυχολόγος του Κέντρου Κοινότητας του Δήμου Νέστου, κ. Παπάζογλου Ειρήνη.

Κατά την παρουσία σας στο χώρο της ενημερωτικής συνάντησης είναι υποχρεωτική η χρήση προστατευτικής μάσκας.