Δημοσιοποίηση διαγωνισμού για το έργο: «Κατασκευή, επισκευή και συντήρηση αθλητικών εγκαταστάσεων στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο (Δ.Α.Κ.) Χρυσούπολης», Δήμου Νέστου.
8 Φεβρουαρίου 2021 Dimos Nestou

Ο Δήμος Νέστου προκηρύσσει ανοικτό δημόσιο ηλεκτρονικό μειοδοτικό διαγωνισμό, σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016, για το έργο με τίτλο: «Κατασκευή, επισκευή και συντήρηση αθλητικών εγκαταστάσεων στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο (Δ.Α.Κ.) Χρυσούπολης», Δήμου Νέστου, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση την τιμή, προϋπολογισμού 1.113.600,00€ με ΦΠΑ.

Η διαδικασία θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ.), με καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών την 1η  Μαρτίου 2021, ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:00π.μ..
Η ηλεκτρονική διαδικασία σύναψης σύμβασης στην πλατφόρμα ΕΣΗΔΗΣ έλαβε Συστημικό Αύξοντα Αριθμό: 120766.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στα συνημμένα έγγραφα παρακάτω: