Δημοσιοποίηση στοιχείων σύμβασης δημοσίου έργου «ΑΡΣΗ ΕΠΙΠΤΩΣΕΩΝ ΠΛΗΜΜΥΡΙΚΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΣ Τ.Κ. ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ – ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΑΓ. ΚΟΣΜΑ» και ανακοίνωση διενέργειας κλήρωσης ΜΗΜΕΔ.
15 Ιουνίου 2020 Dimos Nestou

Η Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Νέστου εξέδωσε την ακόλουθη ανακοίνωση:

Ανακοινώνουμε ότι την Πέμπτη 18/06/2020 και ώρα 11:00, στο κτίριο της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου μας θα διενεργηθεί δημόσια ηλεκτρονική κλήρωση για την επιλογή των μελών της επιτροπής διαγωνισμού για το έργο «ΑΡΣΗ ΕΠΙΠΤΩΣΕΩΝ ΠΛΗΜΜΥΡΙΚΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΣ Τ.Κ. ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ – ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΑΓ. ΚΟΣΜΑ», σύμφωνα με την παρ. 3 του άρθρ. 5 της ΔΝΣ/61034/ΦΝ466 σε εφαρμογή του άρθρ. 221 του Ν.4412/2016.

Ενημερώνουμε επίσης ότι ο Δήμος Νέστου προτίθεται να προβεί στη διακήρυξη δημόσιου ανοιχτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για το ανωτέρω έργο, με εκτιμώμενη αξία σύμβασης 69.324,66 € (χωρίς Φ.Π.Α.).