Προκήρυξη διαγωνισμού “Προμήθεια υλικών για την επισκευή / συντήρηση Δημοτικών Κτιρίων του Δήμου Νέστου”
11 Απριλίου 2022 Dimos Nestou

Ο Δήμαρχος Νέστου προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την «Προμήθεια υλικών για την επισκευή / συντήρηση Δημοτικών Κτιρίων του Δήμου Νέστου», με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, τους όρους και τις τεχνικές προδιαγραφές της σχετικής μελέτης με αριθμό 5001/2022, προϋπολογισμού 30.000,00 ευρώ πλέον με Φ.Π.Α..
Στο διαγωνισμό δικαίωμα συμμετοχής έχουν:
(α) Φυσικά πρόσωπα, που ασκούν ατομική επιχείρηση, κάτοικοι της ημεδαπής ή της αλλοδαπής.
β) Νομικά πρόσωπα με έδρα στην ημεδαπή ή την αλλοδαπή.
γ) Ενώσεις των ανωτέρω φυσικών ή νομικών προσώπων που υποβάλλουν κοινή προσφορά.
Η έναρξη υποβολής των προσφορών είναι η επομένη εργάσιμη ημέρα της παρούσας περίληψης και λήγει στις 18/04/2022 10:00π.μ.. Η αποσφράγιση των προσφορών θα γίνει ηλεκτρονικά μετά το πέρας τεσσάρων
εργάσιμων ημερών από την καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών και ώρα 10:00 π.μ. μέσω της ιστοσελίδας του -ΕΣΗΔΗΣ ενώπιον της αρμόδιας Επιτροπής Διεξαγωγής  Διαγωνισμών. (α/α συστήματος 157755 στο ΕΣΗΔΗΣ)
Για περισσότερες πληροφορίες ανατρέξτε στα συνημμένα έγγραφα παρακάτω: