Προκήρυξη διαγωνισμού για την προμήθεια «Προμήθεια υλικών για την αισθητική και λειτουργική αναβάθμιση πεζοδρομίων του Δήμου Νέστου, µε πρόνοια και για εμποδιζόμενα άτομα, λαμβάνοντας υπόψη τις αρχές του βιοκλιματικού σχεδιασμού στην Περιοχή της Πλατείας Μακεδονίας»
13 Μαΐου 2022 Dimos Nestou

Ο Δήμαρχος Νέστου προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την «Προμήθεια υλικών για την αισθητική και λειτουργική αναβάθμιση πεζοδρομίων του Δήμου Νέστου, µε πρόνοια και για εμποδιζόμενα άτομα, λαμβάνοντας υπόψη τις αρχές του βιοκλιματικού σχεδιασμού στην Περιοχή της Πλατείας Μακεδονίας», με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, τους όρους και τις τεχνικές προδιαγραφές της σχετικής μελέτης με αριθμό 5003/2022, προϋπολογισμού 185.483,87 ευρώ πλέον με Φ.Π.Α..
Η έναρξη υποβολής των προσφορών είναι η επομένη εργάσιμη ημέρα της παρούσας περίληψης και λήγει στις 27-05-2022 10:00π.μ..

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στα συνημμένα παρακάτω: