Ακύρωση διενέργειας του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού με τίτλο : «Προμήθεια συνοδευτικού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου Νέστου» (Καλαθοφόρο όχημα με ύψος εργασίας τουλάχιστον 28m)
4 Μαρτίου 2021 Dimos Nestou

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΤΟΥ

ΘΕΜΑ: Ακύρωση διενέργειας του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού με τίτλο :

Ο ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός με τίτλο: «Προμήθεια συνοδευτικού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου Νέστου» (Καλαθοφόρο όχημα με ύψος εργασίας τουλάχιστον 28m) ματαιώθηκε με τη με αριθμ.: 946/3027/04-03-2021 Απόφαση Δημάρχου (ΑΔΑ: 9ΟΝ1ΩΚΣ-Χ3Φ).

Δείτε εδώ τη συνημμένη απόφαση: 9ΟΝ1ΩΚΣ Χ3Φ